KONST / Litografier / Färglitografi 12801257
nr 1280 1257
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 74/250, skärgård. Motivet: 24x38 cm
Utrop:
500 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:22:08
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson